PRODRUK - O FirmieProdruk WizytówkiWydawnictwo PRODRUKDane kontaktowe PRODRUK

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

podkreslnik
Witamy na stronie Drukarni i Wydawnictwa PRODRUK. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i profilem działalności oraz do odwiedzenia księgarni internetowej.

Drukowanie Ulotek i Broszur

Ulotki i broszury są obecnie najpopularniejszym sposóbem reklamy, docenianm przez każdego przedsiębiorcę – pozwolającym na przyciągnięcie wielu osób do firmy.

Z ulotek i broszur informacyjnych korzysta wiele branż biznesu – sklepy, restauracje i pizzerie, salony odzieżowe, salony piękności, firmy ubezpieczeniowe. Ddoskonale sprawdzają się, gdy firma chce poinformować potencjalnych klientów, że właśnie rozpoczęła działalność w danym mieście. Ulotki to także świetny sposób na reklamowanie określonego produktu lub usługi.

 

 

Specyfikacja przygotowania pliku do druku plakatu:

• akceptowany format dokumentu: PDF, CDR, EPS, AI

EPS/AI/CDR: W plikach wektorowych rozmiar stron bądź obszarów roboczych powinien być zgodny z docelowym. Fonty powinny być skrzywione. Pliki z Ilustratora przyjmujemy w wersji CS6, pliki z Corel Draw maksymalnie w wersji X3. Prosimy jednak zważać, że efekty dostępne w oprogramowaniu firmy Corel (cienie, przezroczystości) często ulegają zniekształceniu na wydrukach i należy ostrożnie z nich korzystać.

PDF: Pliki należy wyeksportować lub (lepiej) destylować z ustawieniami “Jakość Drukarska”, bez załączonych profili kolorystycznych. Standard PDF 1.4-1.6 lub PDF/X. Kolory CMYK. Bitmapy mogą być zapisane z kompresją JPG o maksymalnej jakości, w rozdzielczości zgodnej z techniką druku. Wszystkie czcionki powinny być skrzywione bądź osadzone w dokumencie. W pliku powinny być właściwie zdefiniowane obszary przycięcia i spadu. Prosimy nie dołączać żadnych znaków drukarskich poza niezbędnymi do realizacji zlecenia np. linie cięcia lub bigowania.

Projektując ulotkę lub broszurę, w której grafika kończy się równo z krawędzią strony (tzw. grafika na spad) należy pamiętać o spadach (do formatu netto trzeba dodać po 3mm spadu z każdej strony).

• zalecana rozdzielczość bitmap:  300 dpi

 

W przypadku broszur (czyli oprawy zeszytowej) należy pamiętać aby ważne elementy w środku broszury (np. numeracja stron) nie znajdowały się zbyt blisko krawędzi zewnętrznej, gdyż po przycięciu środkowe strony zostaną bardziej ścięte niż zewnętrzne strony.

KOLORY
Prosimy o dostarczanie plików skonwertowanych do przestrzeni CMYK bez załączonych profili.

Tel ico+48 61 822 90 46
O Firmie  |   Drukarnia  |   Wydawnictwo  |   Kontakt
Copyright PRODRUK 2000-2015
Wykonanie: www.webpack.pl