PRODRUK - O FirmieProdruk WizytówkiWydawnictwo PRODRUKDane kontaktowe PRODRUK

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

podkreslnik
Witamy na stronie Drukarni i Wydawnictwa PRODRUK. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i profilem działalności oraz do odwiedzenia księgarni internetowej.

Drukowanie Plakatów

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność artystyczną bez wykorzystania plakatów. To plakaty zachęcają do wzięcia udziału w koncercie, imprezie muzycznej czy festiwalu. To z plakatów dowiadujemy się, gdzie odbędzie się interesujący spektakl teatralny, albo ciekawa wystawa. Za pomocą plakatów zachęca się także ludzi do przyjścia na obchody jakiegoś święta. Plakaty informują także o ważnych wydarzeniach, zachęcają do głosowania w wyborach na określoną osobę, informują i przestrzegają.

Plakaty są także doskonałą i przede wszystkim tanią formą skutecznej reklamy dla wielu firm.

Bez względu na to, czy jesteście Państwo organizatorem koncertów, imprez, czy chcecie się Państwo reklamować czy też brać udział w wyborach – drukarnia PRODRUK jest najlepszym miejscem do drukowania plakatów. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, drukujemy na różnych materiałach i realizujemy zlecenia w najpopularniejszych rozmiarach A3, A2, A1, B3 i B2. Realizujemy także niewielkie zamówienia – już od dziesięciu sztuk!

 

 

Specyfikacja przygotowania pliku do druku plakatu:

• akceptowany format dokumentu: PDF, CDR, EPS, AI, TIFF, JPG

EPS/AI/CDR: W plikach wektorowych rozmiar stron bądź obszarów roboczych powinien być zgodny z docelowym. Fonty powinny być skrzywione. Pliki z Ilustratora przyjmujemy w wersji CS6, pliki z Corel Draw maksymalnie w wersji X3. Prosimy jednak zważać, że efekty dostępne w oprogramowaniu firmy Corel (cienie, przezroczystości) często ulegają zniekształceniu na wydrukach i należy ostrożnie z nich korzystać.

• zalecana rozdzielczość bitmap:  300 dpi

 


Tel ico+48 61 822 90 46
O Firmie  |   Drukarnia  |   Wydawnictwo  |   Kontakt
Copyright PRODRUK 2000-2015
Wykonanie: www.webpack.pl